Ždrelac - Pašman

ostrov Pašman - Apartmány

Ždrelac - ostrov PašmanŽdrelac je město na ostrovu Pašman, v blizkosti mostů, ktery je ve spojení s ostrvem Ugljenem. 0ba ostrova jsou časté trajektové spojení s pevnínou línky Zadar -Preko a Biograd - Tkon. Na krajnímů zapadném dílu Ždrelcu je vikendova osada Gladuša.To je jediná osada na ostrovu Pašman, které se nacházi na vnější straně ostrova, vedle strědního kanálu s pohledem na Dugi otok, Nacionalni park Kornaty a jiné ostrova zadarského arhipelagu.

V osadě se nachazí obchody, bár a pošta, a tři kilometry od Ždrelcu je město Kukljica kde hosti můžou najít tržnicí, bár, cukrárnu, restaurace, disco-klub a různe sportove činnosti: mini-golf, odbijena na písku, stolní tenis, pronajimání pedalin a sandolin a druhé.

Ostrov Pašman ozdobuje čisté moře a různe kamenové a pískovíté plaži.Pro jednodenní výlet můžete jít do Zadru, Biogradu,nacionalnih parků Kornaty a Krka.Kromě ve slunci,moří,letním zábavama,vyleteh lodkama,díl léta můžete prožit tak že výchledavate horolezec a cyklostazku.

Pohled od sv. Michael jihDoporučíme výlet na vrchol sv.Mihovilu vedle Preku. Požitek je ještě lepší když vystoupite pěšky, ale na vrchol můžete přijezdit i s menšim automobilem.Sv. Mihovil S pevnosti sv.Mihovilu roskláda se nejlepší pochled na celí zadarský arhipelag. Na ostrovu Pašman můžete vystoupit také do kostele panny Loretské, která se nacházi na vrcholu Mali Bokolj. Po cele delce ostrova Pašman nabizi se panorámaticky pohled na Kornaty. Ta cesta jěště není asfaltováná a vzácny jsou automobilé které překařejí procházku a nebo biciklistyku. Koncem června na ostrovu Ugljan organizuje se výlet koly od trajektu ve Preku do písečného plážu Sabuše. V létě je také velký počet příběhu-vydaváme feštu ve Kukljici se závodem oslu, páteho srpna, Tunuaru v Kalima, koncerty ve Preku a letní karnevál ve Ždrelcu.

Apartmány Ždrelac


Apartmány Moře - Ždrelac, PasmanByty Moře, soukromé umístění na zapadní straně ostrova Pašmanu s pohledem na Kornaty, Dugi otok, Iž, Ugljan. Terasa, grill a blízkost čistého moře nejlepší jsou důvodí pro přijemny odpočinek od stresu města.